Stacja Kolejowa Zabłocie, ul. Kącik 24, Kraków

+48 518 622 180

O nas

Skąd pomysł na bawialnie eko?

Wierzymy, że bycie ekologicznym to przede wszystkim sposób myślenia, przejawiający się w codziennych wyborach, nawet tych najmniejszych. Dlatego zabawki, które u nas znajdziesz nie są z plastiku, a większość jest wykonana z drewna.

Poza chęcią dbania o nasze środowisko warto wspomnieć, że zabawki drewniane są dużo bezpieczniejsze od plastikowych. Dzięki nasączeniu drewna odpowiednimi olejkami są w pełni antybakteryjne, zapobiega to też powstawaniu pleśni. Inne materiały które u nas znajdziecie to np. bawełna organiczna - wolna od toksyn i niebezpiecznych barwników

Nasze zabawki

Wiele z naszych zabawek jest wykonywanych ręcznie co czyni je w porównaniu do zwykłych plastikowych - wyjątkowymi. Oryginalny i piękny wygląd przyciąga spojrzenie nie tylko najmłodszych, a nie jeden rodzic chciałby z powrotem wrócić do czasów, gdy był małym dzieckiem.

Nasze zabawki nie świecą i nie grają. Uczą kreatywności i logiki. Pobudzają dziecięcą fantazję Nie narzucamy dzieciom jak mają się bawić, dajemy im swobodę i cieszymy się, gdy odkryją coś nowego.

W naszej bawialni znajdziecie wiele wspaniałych i pięknych zabawek.

W naszym asortymencie znajdują się zabawki z firm takich jak:

Masz pytania?

Skontatkuj się z nami

Stacja Kolejowa Zabłocie,

ul. Kącik 24; 30-549 Kraków

Znajdujemy się na parterze stacji (pod peronami)
bez obaw – łatwo nas znaleźć

info@nelon.pl

tel. +48 518 622 180