Stacja Kolejowa Zabłocie, ul. Kącik 24, Kraków

+48 518 622 180

Regulamin

Przed wejściem do bawialni Nelon należy się uśmiechnąć.

Staramy się, aby strefa zabawy była możliwie najbezpieczniejsza, jednak każdy rodzic samodzielnie musi podjąć decyzję, czy chce żeby jego dziecko z niej korzystało. Decydując się na skorzystanie ze strefy zabawy akceptujesz treść regulaminu.

Strefa zabaw przeznaczona jest dla dzieci od 0 do 6 lat. Dzieci cały czas pozostają pod opieką rodziców lub opiekunów. Opiekunowie odpowiadają za bezpieczeństwo dzieci lub wyrządzone przez nie szkody. Dzieci nie mogą być pozostawione bez opiekuna.

Podczas zabawy dzieci i opiekunowie nie powinni nosić biżuterii oraz odzieży z luźnymi sznurkami lub takiej, która mogłaby stanowić zagrożenie.

Do strefy zabawy nie można wnosić własnych zabawek. Najważniejsze, że Twojemu dziecku może być smutno, jeżeli jej zapomni. Poza tym zabawka może być nieodpowiednia dla innych dzieci.

Na terenie bawialni nie można palić papierosów tradycyjnych, elektronicznych oraz korzystać urządzeń podgrzewających tytoń.

Bardzo lubimy zwierzęta, jednak ze względu na dobro wszystkich klientów i możliwe alergie prosimy o niezabieranie ich do bawialni.

Przed wejściem do strefy zabawy upewnij się, że Twój podopieczny jest w czystym ubraniu. Pomoże nam to utrzymać miejsce w czystości dla Ciebie i innych. Dziękujemy!

Niektóre z zabawek przeznaczone są jedynie dla dzieci powyżej 4 roku życia. Zabawki nieodpowiednie dla dzieci młodszych, to te posiadające małe elementy lub po prostu za duże – są wśród nich drewniane samochodziki, kolejki, domki zabawki z klocków, drewniane klocki, drewniany dźwig, jeździki, zjeżdżalnie, deska do balansowania.

Przed wejściem do strefy zabawy prosimy umyj lub zdezynfekuj ręce swoje i dziecka. Dzięki temu, że wszyscy tak robią twoje dziecko będzie bawić się w bezpieczniejszym środowisku.

Do strefy zabawy nie można wnosić jedzenia, ani wchodzić w butach.

Ze strefy zabaw można korzystać jedynie w skarpetkach z warstwą antypoślizgową. Nie masz skarpetek? Możesz kupić je w barze :)

Jeżeli Twoje dziecko dopiero rozpoczyna swoją przygodę bez pieluszki i wciąż zdążają mu się wypadki, na czas pobytu w bawialni proszę załóż mu pieluszkę.

Obsługa ma prawo wyprosić klientów nie przestrzegających regulaminu oraz takich którzy sami lub których podopieczni zachowują się w sposób zagrażający innym.

Życie rodzica jest wymagające – bądźmy dla siebie mili. Zawsze.

Dziękujemy, że nas odwiedzasz :)

Regulamin imprez zamkniętych

Rezerwując termin dla imprezy zamkniętej akceptujesz treść regulaminu korzystania z bawialni oraz zobowiązujesz się poinformować o jego obowiązywaniu gości. Jeżeli Twoi goście go nieakceptują niestety nie będą mogli skorzystać z bawialni.

Podczas imprez zamkniętych zabrania się przynoszenia potraw (w tym ciast) wykonanych samodzielnie. Zapewniamy catering lub zniżki na napoje dla Państwa gości.W przypadku przekroczenia czasu imprezy o więcej niż 15 minut obowiązuje dopłata 100 PLN za każdą rozpoczętą godzinę.